X
تبلیغات
زولا

آموزش غیر حضوری کارشناسی جذب با ان ال پی با نظارت فرامرز کوثری

مطلبی از کتاب مبانی جذب با ان ال پی دکتر احمد حلت و مهندس فرامرز کوثری : دایره عالی بودن
Forwarded from کتاب مبانی جذب با ان ال پی نوشته دکتر حلت و مهندس کوثری

دیدی بعضی آدما وقتی یک لباس خاص می پوشن یا داخل ماشین خودشون می شنین ، رفتارشون عوض می شه و احساس قدرت می کنن.
این حفاظ یا تن پوش قدرت الزامی نداره حتما لباس یا ماشین باشه، می تونه یک ستون نورانی استوانه ای ذهنی باشه که فرد هر وقت بخواد قدرت و امید و انرژی مثبت بگیره خودشو بندازه توی این حلقه انرژی مثبت.
آدمایی که می خوان با استفاده از قانون جذب به آرزوهاشون برسن، به یکی از این «تن پوش های قدرت» خیلی احتیاج دارند. فقط توی جذب با ان ال پی ، این حلقه قدرت ، ذهنی است و فرد باید هر وقت که إحساس خوب و شادی و انرژی پیدا می کنه سریع این حلقه نورانی و پاک رو توی ذهنش تجسم کنه و بپره وسط این حلقه طوری که تمام امواج نورانی بدن اونو فرا بگیرن و اونو از محیط منفی اطرافش کلا جدا و در واقع محافظت کنن.
در ان ال پی به این حلقه انرژی مثبت ساز ذهنی می گویند حلقه اعلی (Circle of Excellence) و چون ذهن ساز است در نتیجه برای ساختنش نیازی به هیچ مصالح و مواد اولیه بیرونی نداری.
هر آدمی می تونه یک حلقه اعلیبرای خودش درست کنه.
از این حلقه می شه برای ایجادیا افزایش اعتماد به نفس، ایجاد یا افزایش انگیزه، تمرکز ، شادی و قدرت و شجاعت و.... استفاده کرد. در واقع تو با ساختن و رفتن داخل این حلقه خودت رو از لحاظ جسمی و روانی و ذهنی کاملا شارژ می کنی و هیجان های تلنبار شده درعمق وجودت را کاملا آزاد می کنی.
تکنیک حلقه اعلی در ان ال پی خیلی ساده است:
1ـ یک حلقه به عرض شانه هایت در یک قدمی از خودت روی زمین تصور کن.
2ـ برای این حلقه یک رنگ دلخواه بسته به موضوعی که باهاش مواجهی انتخاب کن. من رنگ آبی و سفید رو ترجیح می دم. بعضی ها زرد و قرمز و خلاصه انتخاب رنگ با خودته.
3ـ یک خاطره قوی و مثبت مربوط به آن حس مثبت و انرژی بخشی که داخل حلقه قراره بهت دست بده پیدا کن و با قوه تجسم خلاق چند حسی ذهنی ات این حس را برای حدود یک دقیقه زنده نمایی و شبیه سازی کن.
4ـ این حس خوب وقتی به اندازه کافی قوی شد و به اوج رسید بپر داخل حلقه رنگی که یک قدمی خودت درست کردی.
5ـ حالا که داخل حلقه شدی ، همزمان با حفظ و تقویت آن خاطره خوب ، تجسم کن که این حلقه بعد پیدا می کنه و به شکل استوانه بالا می آید و تمام بدن تو را فرا می گیره.
6ـ به مدت یک دقیقه داخل استوانه رنگی انرژی بخش تجسمی ات بمان و همزمان خاطره خوب و مثبت را پرورش بده و با قوه تجسم خلاق همه حواس پنج گانه ات را برای واقعی سازی صحنه به کار بگیر.
7ـ از استوانه بیرون بیا.
8ـ نفسی عمیق بکش و برای بیدارشدن و خنثی سازی یک کاری انجام بده. مثلا به سقف نگاه کن.
9ـ اگر احساس می کنی هنوز نیاز به شارژ بیشتری داری دوباره این مراحل را تا 5 بار تکرار کن.
10ـ برای تست اینکه آیا استوانه قدرت و حلقه اعلی شخصی ات کار می کند یا نه، هرازچندگاهی خودت را داخل استوانه تجسم کن و ببین آیا آن خاطره قوی و مثبت و احساس عالی اش در تو خودبه خود زنده می شود یا نه! اگر شد دیگر مطمئن باش که به یک ابزار و تکنیک قدرتمند برای فرار از منفی ها در قانون جذب مجهز شدی.
از این به بعد در زندگی روزمره هرجا که خسته ویا ناتوان شدی و احساس کم آوردن کردی، سریع برای خودت یک استوانه رنگی ایجاد کن وبه کمک حس مطلوبی که در وجودت ایجاد می شه انرژی بگیر و تیرگی ها و لکه های ناامیدی را از وجودت دور ساز.
اینجوری قانون جذب همیشه از تو یک انسان پر انرژی و مثبت می بینه!:books:کتاب مبانی جذب با ان ال پی
:white_check_mark:لینک دانلود: http://goo.gl/nX3HGY
@nlpjazb
بیائید عضو کانال جذب با ان ال پی شویم!


تاریخ ارسال: جمعه 5 شهریور 1395 ساعت 18:20 | نویسنده: kowsar | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.