آموزش غیر حضوری کارشناسی جذب با ان ال پی با نظارت فرامرز کوثری

کتاب های مبانی کارشناسی جذب با ان ال پی نوشته دکتر حلت و فرامرز کوثری

http://s1.picofile.com/file/8264878584/nlpjazb_basic_book.jpg

کتاب الکترونیکی مبانی قانون جذب با ان ال پی
نوشته دکتر احمد حلت و فرامرز کوثری

لینک دانلود: http://goo.gl/nX3HGY

تاریخ ارسال: جمعه 5 شهریور 1395 ساعت 18:28 | نویسنده: kowsar | چاپ مطلب 0 نظر

مطلبی از کتاب مبانی جذب با ان ال پی دکتر احمد حلت و مهندس فرامرز کوثری : دایره عالی بودن
Forwarded from کتاب مبانی جذب با ان ال پی نوشته دکتر حلت و مهندس کوثری

دیدی بعضی آدما وقتی یک لباس خاص می پوشن یا داخل ماشین خودشون می شنین ، رفتارشون عوض می شه و احساس قدرت می کنن.
این حفاظ یا تن پوش قدرت الزامی نداره حتما لباس یا ماشین باشه، می تونه یک ستون نورانی استوانه ای ذهنی باشه که فرد هر وقت بخواد قدرت و امید و انرژی مثبت بگیره خودشو بندازه توی این حلقه انرژی مثبت.
آدمایی که می خوان با استفاده از قانون جذب به آرزوهاشون برسن، به یکی از این «تن پوش های قدرت» خیلی احتیاج دارند. فقط توی جذب با ان ال پی ، این حلقه قدرت ، ذهنی است و فرد باید هر وقت که إحساس خوب و شادی و انرژی پیدا می کنه سریع این حلقه نورانی و پاک رو توی ذهنش تجسم کنه و بپره وسط این حلقه طوری که تمام امواج نورانی بدن اونو فرا بگیرن و اونو از محیط منفی اطرافش کلا جدا و در واقع محافظت کنن.
در ان ال پی به این حلقه انرژی مثبت ساز ذهنی می گویند حلقه اعلی (Circle of Excellence) و چون ذهن ساز است در نتیجه برای ساختنش نیازی به هیچ مصالح و مواد اولیه بیرونی نداری.
هر آدمی می تونه یک حلقه اعلیبرای خودش درست کنه.
از این حلقه می شه برای ایجادیا افزایش اعتماد به نفس، ایجاد یا افزایش انگیزه، تمرکز ، شادی و قدرت و شجاعت و.... استفاده کرد. در واقع تو با ساختن و رفتن داخل این حلقه خودت رو از لحاظ جسمی و روانی و ذهنی کاملا شارژ می کنی و هیجان های تلنبار شده درعمق وجودت را کاملا آزاد می کنی.
تکنیک حلقه اعلی در ان ال پی خیلی ساده است:
1ـ یک حلقه به عرض شانه هایت در یک قدمی از خودت روی زمین تصور کن.
2ـ برای این حلقه یک رنگ دلخواه بسته به موضوعی که باهاش مواجهی انتخاب کن. من رنگ آبی و سفید رو ترجیح می دم. بعضی ها زرد و قرمز و خلاصه انتخاب رنگ با خودته.
3ـ یک خاطره قوی و مثبت مربوط به آن حس مثبت و انرژی بخشی که داخل حلقه قراره بهت دست بده پیدا کن و با قوه تجسم خلاق چند حسی ذهنی ات این حس را برای حدود یک دقیقه زنده نمایی و شبیه سازی کن.
4ـ این حس خوب وقتی به اندازه کافی قوی شد و به اوج رسید بپر داخل حلقه رنگی که یک قدمی خودت درست کردی.
5ـ حالا که داخل حلقه شدی ، همزمان با حفظ و تقویت آن خاطره خوب ، تجسم کن که این حلقه بعد پیدا می کنه و به شکل استوانه بالا می آید و تمام بدن تو را فرا می گیره.
6ـ به مدت یک دقیقه داخل استوانه رنگی انرژی بخش تجسمی ات بمان و همزمان خاطره خوب و مثبت را پرورش بده و با قوه تجسم خلاق همه حواس پنج گانه ات را برای واقعی سازی صحنه به کار بگیر.
7ـ از استوانه بیرون بیا.
8ـ نفسی عمیق بکش و برای بیدارشدن و خنثی سازی یک کاری انجام بده. مثلا به سقف نگاه کن.
9ـ اگر احساس می کنی هنوز نیاز به شارژ بیشتری داری دوباره این مراحل را تا 5 بار تکرار کن.
10ـ برای تست اینکه آیا استوانه قدرت و حلقه اعلی شخصی ات کار می کند یا نه، هرازچندگاهی خودت را داخل استوانه تجسم کن و ببین آیا آن خاطره قوی و مثبت و احساس عالی اش در تو خودبه خود زنده می شود یا نه! اگر شد دیگر مطمئن باش که به یک ابزار و تکنیک قدرتمند برای فرار از منفی ها در قانون جذب مجهز شدی.
از این به بعد در زندگی روزمره هرجا که خسته ویا ناتوان شدی و احساس کم آوردن کردی، سریع برای خودت یک استوانه رنگی ایجاد کن وبه کمک حس مطلوبی که در وجودت ایجاد می شه انرژی بگیر و تیرگی ها و لکه های ناامیدی را از وجودت دور ساز.
اینجوری قانون جذب همیشه از تو یک انسان پر انرژی و مثبت می بینه!:books:کتاب مبانی جذب با ان ال پی
:white_check_mark:لینک دانلود: http://goo.gl/nX3HGY
@nlpjazb
بیائید عضو کانال جذب با ان ال پی شویم!


تاریخ ارسال: جمعه 5 شهریور 1395 ساعت 18:20 | نویسنده: kowsar | چاپ مطلب 0 نظر

مطلبی از کتاب مبانی جذب با ان ال پی دکتر احمد حلت و مهندس فرامرز کوثری : آنکورینگ یا تکیه گاه ذهنForwarded from کتاب مبانی جذب با ان ال پی نوشته دکتر حلت و مهندس کوثری

در قانون جذب باید 24 ساعته در حالت امیدواری و مثبت نگری و شادی و آرامش و اطمینان 100 درصد بود.
شوخی که نیست! قانون جذب رحم و مروت سرش نمی شود و به محض اینکه ببیند داری منفی می بافی یا منفی می اندیشی یا حس منفی داری ، بلافاصله منفی های بیشتری رو به سمتت سرازیر می کنه. معطل و صبر هم نمی کنه! به ثانیه هم نمی کشه! به محض اینکه بفهمه منفی شدی ، فورا منفی بارونت می کنه! چرا؟ چون برای همین کار ساخته شده! وظیفه قانون جذب اینه که اون چیزی که هستی و روش تمرکز داری رو بیشتر کنه.
قانون جذب درست شده برای اینکه هر چی سفارش می دی رو بیشتر کنه! دوست داری چوپون بشی احتمال چوپان شدنتو زیاد می کنه! گوسفند آرزو داری ، گوسفنداتو بیشتر می کنه! گرگ می خواهی ، گرگ بیشتری سمتت می فرسته!
خوب با این قانون جذب که زبون آدمیزاد و معرفت سرش نمی شه و تا سرتو برگردونی سمت منفی ها، پس گردنی شو می زنه و منفی بارونت می کنه، با این قانون خشک و بی رحم باید چی کار کرد؟
جواب روشنه! باید حتی برای یک لحظه آرزوی منفی شدنو به دلش بذاری. اما چه جوری ؟ آدم که همیشه مثبت نیست. بعضی مواقع مثبت بودن از یاد آدم می ره و همینطوری حس و حالش غمگین و منفی و ناامید کننده می شه!؟ اون موقع ها چطوری باید فوری خودشو مثبت کنه تا بمب باران منفی ها نشه؟
اینجور مواقع است که ان ال پی به داد آدم می رسه. وقتی می گن قانون جذب بدون ان ال پی یک چیزی کم داره اینجاس که خودشو نشون می ده.
توی ان ال پی تکنیک های سریع الأثر که فوری اثر کنن و روحیه و خلق و إحساس آدمو عوض کنن زیادن اما مشهورترین اونا تکنیک آنکور (Anchor) است که معنا لغویش توی انگلیسی میشه لنگر کشتی و لنگراندازی و دوستان مترجم از کلمه «تکیه گاه ذهنی» به جاش استفاده کرده اند. تکنیک سختی هم نیست. می گه یک محرک بیرونی را یه جوری به یک احساس درونی وصل کن و بعد هر وقت خواستی اون احساس خاص رو بالا بیاری دست به دامن اون محرک بیرونی بشو.
مثلا اگه هر وقت شاد و امیدواری برای 5 تا 15 ثانیه یک کاری انجام بده ، مثلا انگشتای دستاتو به هم قفل کن یا آدامس نعنا بجوی ، و چندین بار این کار رو تکرار کنی تا احساس مثبت و شاد خودتو به آدامس نعنا شرطی کنی، بعد مواقعی که یکهو غم دلتو اشغال می کنه و می بینی قانون جذب رفته برات منفی و ناامیدی بیشتری بیاره ، فورا آدامس نعنایی رو از جیبت دربیار و شروع کن به جویدن! یا اینکه انگشتاتو به هم قفل کن یا....
بلافاصله می بینی ضمیر ناخودآگاهت بی اعتنا به ذهن هشیار و بی آنکه دست خودت باشه ، حس و خلق درونیتو خوب می کنه و همه غم و غصه هات یکهویی محو می شن و تو دوباره به شرایط شاد و مثبت برمی گردی.
این آنکور الزاما آدامس نعنایی نیست و قفل انگشتان نیست و می تونه هر چیزی و هر رفتاری باشه. خوب دقت کن! می تونه هر کاری باشه. مثلا زدن آهسته خودکار به پیشانی یا فشردن انگشت اشاره و شست دست راست به هم باشه یا قولنج شکستن یا حتی بوی عطر خاص!
مهم اینه که بتونی با تکرار إحساس خاصی که برات مهمه ، اون إحساس رو به تکیه ذهنی یا آنکور مورد نظرت پیوند بزنی.
حالا به قانون جذب بگو اگه جرات داره بیاد یک ذره ناامیدی و غم و منفی رو توی وجود تو ردیابی کنه؟! تا بخواد به خودش بجنبه و منفی ها رو صدا بزنه، تو فورا مثبت شدی و قانون جذب مجبوره بره کامیون منفی ها رو برگردونه و بره مثبت بیاره و....


:books:کتاب مبانی جذب با ان ال پی
:white_check_mark: لینک دانلود: http://goo.gl/nX3HGY
@nlpjazb
بیائید عضو کانال جذب با ان ال پی شویم!


تاریخ ارسال: جمعه 5 شهریور 1395 ساعت 18:16 | نویسنده: kowsar | چاپ مطلب 0 نظر

مطلبی از کتاب مبانی جذب با ان ال پی دکتر احمد حلت و مهندس فرامرز کوثری : وانمود کرد ن


http://s2.picofile.com/file/8265195650/fakeit_makeit.jpg
Forwarded from کتاب مبانی جذب با ان ال پی نوشته دکتر حلت و مهندس کوثری

تمام راز و رمز پنهان در قانون جذب
دو کلمه است:
وانمود کردن

وانمود کردن یعنی چی؟
یعنی چیزی که الان واقعی نیست و اتفاقی که الان نیافتاده و آرزویی که الان برآورده نشده را
طوری نشان بده و طوری رفتار کن
که انگار واقعی است و اتفاق افتاده و برآورده شده

شاید بگویی این جور نقش بازی کردن ، خودگول زدن و خودفریبی است
حق با توست
اما جذب با ان ال پی می گوید
همه واکنش هایی که در شبانه روز از خودمان نشان می دهیم
از اساس و بنیان
چیزی جز وانمود سازی نیست.
در ان ال پی به جای وانمود سازی از کلمه
representation
یا بازنمایی استفاده می شود و معنایش این است که شما در ذهن خود
معادل چیزی که واقعیت می پندارید را دوباره بازسازی و خلق می کنید.
و مگر وانمود کردن چیزی جز این است؟

اگر می خواهی قانون جذب برایت کار کند و تو را به مثبت هایی که می خواهی برساند
یک راه بیشتر نداری و آن وانمود کردن رسیدن به آرزوهایت است
این وانمود سازی قانون جذب کجا اتفاق می افتد؟
همان جا که بازنمایی ان ال پی رخ می دهد!
یعنی توسط قوه تجسم خلاقانه ذهن در سینمای چندبعدی چند حسی داخل وجود انسان!

تعجب کردی؟
نکند فکر کردی قانون جذب چیزی است که در دنیای بیرون رخ می دهد و یا گمان کردی همه آنچه تا الآن واقعیت دنیای بیرون تصور می کنی عین واقعیت است و ذهن تو در تحریف و حذف و تعمیم آن دخالت ندارد!؟
اگر چنین گمان و تصوری داشتی بدان که اشتباه کردی.
قانون جذب براساس اتفاقات درون ذهن تو شکل می گیرد و ما اگر با ابزارها و تکنیک هایی شبیه ان ال پی نتوانیم این ذهن چموش و زیرک را کنترل کنیم، هرچه دلش بخواهد را در وجود ما بالا می آورد.
حال که چنین است پس وانمود کردن را جدی بگیر و تا می توانی دنیای آرمانی خودت را وانمود کن.
به تدریج که این وانمود سازی را ادامه دهی ، می بینی احساسات و هیجانات متناظر به کمکت می آیند و بعد از چند بار تمرین ، ضمیر ناخودآگاه این دنیای وانمودی تو را واقعی تراز همه واقعیت ها قبول می کند.
اینجاست که قانون جذب تسلیم می شود و دنیای وانمودی تو را عینی و محقق می سازد.
خوب که دقت کنی می بینی همه چیز از وانمود کردن و خیال پردازی های شجاعانه و جسورانه و البتته مصممانه تو شروع شده است.:books:کتاب مبانی جذب با ان ال پی
:white_check_mark:لینک دانلود: http://goo.gl/nX3HGY
@nlpjazb
بیائید عضو کانال جذب با ان ال پی شویم!

تاریخ ارسال: جمعه 5 شهریور 1395 ساعت 18:13 | نویسنده: kowsar | چاپ مطلب 0 نظر